ניקוי שטיחים מקיר לקיר, ניקוי שטיחים בבית, ניקוי שטיח בקיטור

ניקוי שטיחים מקיר לקיר, על ידי שאיבת השטיחים תסיר את מרבית האדמה היבשה. ניקוי שטיחים מקצועי, תוך שימוש בציוד מתאים, יסיר מהשטיחים גם את האדמה השומנית הדביקה שנותרה ואת הריחות הלא רצויים. 

Play Video about ניקוי שטיחים מקיר לקיר

תוכן עניינים

ניקוי שטיחים מקיר לקיר עם אשר שטיחים

חברת אשר שטיחים היא חברה מקצועית לניקוי שטיחים

  • מומחים לביצוע ניקוי שטיחים מקיר לקיר מקצועי.  
  • משתמשת בחומרי ניקוי מקצועיים לניקוי שטיחים מקיר לקיר שאינם פוגעים בשטיחים.
  • משתמשת בציוד משוכלל המבטיחים שמירה על השטיח לאורך זמן.
  • מתאימה את חומרי הניקוי והציוד לסוג השטיחים.
  • מחדשת את המראה הדקורטיבי מבלי לפגוע בשטיחים מקיר לקיר. 
  • משיבה את המראה המקורי, החי והרענן של השטיח.
  • שירותי ניקוי עם למעלה מ- 70 שנה ניסיון !
  • מתמחה גם בתיקון שטיחים, ניקוי ספות בד, ניקוי ספות עור, ניקוי ריפודים, ניקוי וילונות, ניקוי מיזרונים

יש מיתוס שקרי האומר כי ניקוי שטיחים מקיר לקיר מגדיל את הבלאי שלהם והורס אותם. לפני שנים רבות השתמשו בשמפו של שמן קוקוס לניקוי שטיחים מקיר לקיר והוא השאיר שאריות שהביאו להרס של השטיחים. כיום כמעט כל מוצרי הניקוי משאירים מעט מאוד שאריות. שיטות ניקוי שטיחים מקיר לקיר מקצועיות שופרו גם הן בכדי להפחית את בלאי השטיחים. חברת אשר שטיחים מכירה את כל שיטות הניקוי. היא תחזיר את השטיחים מקיר לקיר שלכם למיטבם.

רצוי לנקות שטיחים מקיר לקיר במשק בית טיפוסי כל 12 – 18 חודשים, תלוי במספר האנשים וחיות המחמד שגרים במקום וכמות התנועה על השטיחים. דרך טובה לדעת אם נדרש לנקות שטיחים מקיר לקיר, היא על ידי העברת כסא או ספה למקום אחר על השטיחים. כך ניתן להשוות בין אזורים החשופים לתנועה ובין אלה שאינם חשופים. 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר מקצועי, ניקוי שטיחים בבית הלקוח

יש הרבה סוגים של מכונות ניקוי לרכישה ולהשכרה וניתן לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר בשיטת עשה זאת בעצמך. אבל רצוי לנקות שטיחים מקיר לקיר עם מנקה שטיחים מקיר לקיר מקצועי מוסמך ובצורה הזאת לשמור על השטיחים.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר מקצועי מאפשר להתאים את שיטת הניקוי לשטיחים מקיר לקיר שלכם. מנקה מקצועי מנוסה יבצע עבודה הרבה יותר טובה מכפי שתוכלו לעשות בעצמכם. המנקה ישתמש בציוד חזק יותר והשטיחים מקיר לקיר יתייבשו מהר יותר. מנקה מקצועי מכיר את חומרי הניקוי, וגם את ההבדלים בשיטות הבנייה של שטיחים וסיבים.

הזמן הכללי הנדרש: 2 שעות

כלים נדרשים
מכונת ניקוי מקצועית

חומרים נדרשים
חומר ניקוי להסרת כתמים
חומר ניקוי להסרת לכלוך שומני (נפט, גריז, זפת, אספלט)
חומר שטיפה
חומר מבטל קצף
חומר למניעת ריחות לא נעימים (ריח שטן, עשן סיגריות, טחב, הכאות)

באופן כללי שלבי ניקוי שטיחים מקיר לקיר הן אלה –

1. פינוי רהיטים מהשטיחים
לשים כסאות, פחי זבל קטנים על השולחנות, להזיז עציצים, ארגזים 

הרמת כסאות

2. מילוי מכונת הניקוי במים וחומרי ניקוי להסרת כתמים ולהסרת לכלוך שומני

מכונת ניקוי

3. התזת חומרי הניקוי על השטיחים והמתנה.
מתיזים את חומרי הניקוי וממתינים כ- 15 דקות כדי שהחומרים יספגו בשטיח ויעשו את הניקוי.

התזת חומרי ניקוי

4. מילוי המכונה מחדש עם מים חמים, חומר שטיפה, חומר מבטל קצף וחומר למניעת ריחות.
החומרים מבריקים את השטיח, שוטפים אותו ונותנים לו ריח נעים.

שטיפה קצף ריחות
5. מעבר עם המכונה המיוחדת והמוט המיוחד המצורף אליה – ליניקה והזרקה. שואבים את הלכלוך ומזריקים את המים עם החומרים לשטיפה ולמניעת ריחות.
יניקה והזרקה

כיצד ניתן למנוע נזקים לפני ניקוי שטיחים מקיר לקיר?

כאשר אתם פונים לחברה המתמחה בתחום ניקוי שטיחים מקיר לקיר, לניקוי בבית הלקוח, כדאי שתארגנו את הבית או המשרד בצורה כזו שתמנע נזק לריהוט ולחפצים אחרים. פינוי הריהוט בתוך חדר או משרד גם תעזור למנקה להגיע לכל הפינות של השטיחים מקיר לקיר. 

במידה ויש לכם וילונות ארוכים רצוי להוריד או לקשור אותם כך שלא יגעו בשטיחים מקיר לקיר בעת שטיפתם במים ובחומרים אחרים. כך תמנעו עובש בטווח הרחוק. זוהי הזדמנות טובה לכבס או לעשות ניקוי יבש לווילונות. 

בנוסף, יש להרים כבלים וחוטים חשמליים הנוגעים בשטיחים מקיר לקיר כדי שלא יפריעו לניקוי. 

עצה אחרונה לפני שמגיעים לנקות – רצוי לבצע שאיבת אבק באופן עצמאי כדי להוריד את שכבת האבק הראשונה. בצורה זו, כתמים שלא ניתן להסיר, יהיו חשופים על השטיחים מקיר לקיר וכך הניקוי יהיה יעיל יותר.

עצות לעבודה בבית הלקוח עם מנקה שטיחים מקצועי

כשמנקה של שטיחים מקיר לקיר מגיע, רצוי לעבור אתו ולהראות לו כתמים בולטים על השטיח למען הסר ספק. ישנם לא מעט כתמים על השטיח הנגרמים מחומרים שונים כמו דבק, צבע וכד’. מנקה מקצועי יידע כיצד ובמה להשתמש כדי להסיר את הכתמים הללו, אך חשוב שלא יפספס. 

בנוסף לכך, בקשו גם כיסויים מפלסטיק לרגלי הריהוט כדי למנוע את הרטבתם וגם את הכתמת השטיחים מקיר לקיר בצבע. יש לשים לב לזה בעיקר כשמזמינים ניקוי מקצועי גם של ספות, ריפוד או מזרונים יחד עם ניקוי שטיחים מקיר לקיר. חשוב למנוע את זליגת הצבע. מנקה מקצועי של השטיח יטפל בכך באופן זהיר ויבצע את סדר הפעולות הנחוץ. 

עצה אחרונה, יש להרחיק בעלי חיים או ילדים בזמן הניקוי בעיקר אם הם אלרגיים לאבק.

על מה צריך לשמור לאחר ניקוי שטיחים מקיר לקיר?

לאחר ניקוי יש לאפשר את ייבוש השטיחים. 

תהליך הייבוש של שטיחים מושפע מכמה פרמטרים. שטיחים מקיר לקיר עבים מתייבשים בזמן ארוך יותר. הסוג של השטיחים מקיר לקיר משפיע על זמן הייבוש וגם מזג האוויר. בשל עובדות אלו, יש להימנע מללכת עליהם עד שהם מתייבשים. במידה ואין ברירה עדיף ללכת יחפים או עם נעליים נקיות.

בדקו את השטיח לאחר שהתייבש. אם בכל זאת נוצר על השטיח כתם, יש לנקות ולספוג את הכתם עם מטלית או נייר סופג וללחוץ לחיצות ארוכות.

ניקוי שטיח מקיר לקיר בבית הלקוח המותאם לסוג שטיח

חשוב לזכור שישנם סוגים שונים של שטיחים מקיר לקיר אשר ההתייחסות אליהם בעת הניקיון תהיה שונה. ניקוי שטיח מקיר לקיר ממשי, שאגי או חבלים יהיה שונה מניקוי שטיח מקיר לקיר תורכי, פרסי, סיני או אפגני. לפיכך, חשוב לדעת מהו הסוג של השטיחים שברשותכם טרם הניקוי כדי להתאים להם את חומרי הניקוי הדרושים.

פינת אוכל אחרי ניקוי שטיחים מקיר לקיר

לקריאה נוספת

איך מנקים שטיח

אשר שטיחים ממליצה לא להסתפק בשאיבת אבק רגילה. רצוי לנקות את השטיח בצורה מקצועית לפחות פעם בשנה. ניקוי שטיחים מקצועי הוא הדרך לנקות שטיחים ולשמור עליהם נקיים.

ניקוי שטיחים מקצועי

לכלכו את השטיח? ניקוי שטיחים מקצועי עם אשר שטיחים. חברת שירותי ניקוי שטיחים מובילה עם 70 שנה בתחום. מבצע ניקוי שטיח החל מ-50 ₪ למ”ר! ניקוי שטיחים עד הבית!

ניקוי שטיח שאגי

ניקוי שטיח שאגי דורש מיומנות מסוימת ומומלץ לפנות לחברה המתמחה בתחום ניקוי שטיחים. אשר שטיחים מבצעת ניקוי שטיחי שאגי מכל הסוגים עם ציוד מתקדם ומומחים בתחום.

ניקוי שטיחים לאחר הצפה

בנוסף למהירות שבה צריך לטפל בשטיחים רטובים, שיקום וייבוש שטיחים צריך להתבצע רק על ידי איש מקצוע. אם השטיח הרטוב אינו מטופל כראוי, הנזק הבלתי נראה עלול להישאר – ולהחמיר עם הזמן.

ניקוי שטיחים מחיר

השטיח מלוכלך? יש על השטיח כתמים? אשר שטיחים תנקה את השטיח ותתקן במידת הצורך. מנקים את כל סוגי השטיחים. מחזירים את השטיח למצבו המקורי. החל מ- 50 שח למטר מרובע
נכתב על ידי
שלמה שועעי
שלמה שועעי

דור 4 לשטיחנים ומומחה טקסטיל.
בעל 40 שנות ניסיון ומומחיות בכל סוגי השטיחים, ריפודים ווילונות.
מיעץ לחברות ביטוח / שמאים / אספני אומנות ומוזאונים.

אני רוצה ייעוץ מקצועי

ניקיון לפסח

מבצעים מטורפים לפסח !

ניקוי סלון בד ( 5 מושבים ) 600 ש"ח
ניקוי סלון עור ( 5 משובים ) 750 ש"ח
ניקוי שטיח מכונה ( 6 מ"ר ) 300 ש"ח
ניקוי שטיח עבודת יד ( 6 מ"ר ) 480 ש"ח 

Call Now Button