ניקוי ספות בבית הלקוח, בד, עור, מקצועי. חברה לניקוי ספות מובילה

הצבע התקלף, נוצרו כתמים? ניקוי ספות מקצועי החל מ-70 ש”ח בלבד! מכשור מתקדם וחומרי ניקוי איכותיים, מסירים את כל סוגי הכתמים. נטרול ריחות. 100% אחריות על העבודה

ניקוי ספות בד, ספות עור עם אשר שטיחים, חברה לניקוי ספות

 • מעל 70 שנה ניסיון – חברת אשר שטיחים עוסקת כבר שנים רבות בתחום ניקוי ספות.
 • חברת ניקוי ספות וריפודים מקצועית ושירות ללא פשרות.
 • מכשור מתקדם וחומרי ניקוי איכותיים.
 • ניקוי ספות מקצועי לכל סוגי הספות שלכם בכל הארץ.
 • מסירים את כל סוגי הכתמים.
 • התאמת תהליך הניקוי לספה שלכם.
 • חומרים לניקוי ספות שלנו עומדים בתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי והאירופאי.
 • שירות הוגן וטוב – אנו מקפידים על טיב השירות והוגנות מול כל לקוח.
 • אחריות מלאה על כל עבודה.
 • המחירים המשתלמים ביותר. מגוון מבצעים / מחירים אטרקטיביים.
 • ניקוי ספות וחידוש ספות בצורה הטובה והמקצועית ביותר
 • טיפול מסור שיחזיר את הספות שלכם ליום שקניתם אותן.
 • אשר שטיחים מבצעת גם ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודים, ניקוי וילונות, ניקוי מזרונים.

עם השנים הספות הולכות ונשחקות –

 • הריפוד מתבלה,
 • הצבע מתקלף, 
 • נוצרים קרעים, 
 • נוצרים כתמים קשים שכבר לא ניתן להסיר באופן עצמאי. 

כמה פעמים אמרתם לילדים “אל תאכלו על הספה” ובכל זאת נשפך עליה קטשופ? ילדים קטנים ומקסימים, אפילו מציירים על הספות שלכם. מטבע הדברים, בבית בו אנשים חיים ומגדלים ילדים, מטפחים בעלי חיים, הספות לא נוטות לשמור לאורך זמן על המראה המעוצב המקורי שלהן. 

כתמים, קרעים, הידלדלות חומר המילוי, התרופפות הריפוד ועוד תלאות אחרות מטביעות את חותמן על הספות שהולכות ונשחקות.

בדיוק בשביל זה אנו מציעים שירותי ניקוי ספות מקצועי עם ניקוי מזרנים –

 • להחזיר את הספות לשנים היפות שאבדו להן 
 • לגרום לספות להיראות שוב נקיות, יפות וכמו חדשות.

על חברת אשר שטיחים

חברת אשר שטיחים פועלת בתחום ניקוי ספות וריפודים, ניקוי מזרנים מעל 70 שנה. ברבות הזמן צברנו ניסיון עשיר, ידע רב וסודות מקצועיים עד ששום כתם ולכלוך לא יכול לעמוד בפנינו. 

צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע מיומנים לניקוי ספות וריפודים, ניקוי מזרנים. בעזרת מכשור אמריקאי מתקדם הם מבצעים ניקוי ספות עמוק ויסודי של כל המערכות המרופדות:

 • ספות עור,
 • ספות בד,
 • כורסאות,
 • פינות ישיבה,
 • מערכת ישיבה סלוניות,
 • ריפודים ועוד…

תהליך ניקוי ספות כולל גם טיפול בקרדית אבק ואנטי אלרגי. בתום התהליך מבוצע חיטוי אנטי בקטריאלי יסודי.

הצוות המקצועי לניקוי ספות של אשר שטיחים –

 • פרוס בפריסה ארצית.
 • מבצע שירותי ניקוי ספות וריפודים בסטנדרט הגבוה ביותר.
 • מתקן ומחדש את הספות על מנת לתת להן את המראה החדש.
 • מבצעים גם, ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודים, ניקוי וילונות, ניקוי מזרונים
ניקוי ספה עם ידית מיוחדת

כיצד מנקים ספות באופן מקצועי?

הליך ניקוי ספות יכול להתבצע במשרד או בבית. הובלת הספה שלכם למפעל בו יתבצע ניקוי ספות היא הוצאה גדולה ומיותרת שמעלה את הסיכוי שנזק נוסף ייגרם לספה. 

לצוות של חברתנו יש את הכלים המתאימים לביצוע ניקוי ספות. מברשות מסוגים שונים וכלים המיועדים במיוחד לתהליך של ניקוי ספת בד או ניקוי ספת עור. 

תהליך ניקוי ספות – 

 • שאיבת אבק מהספה
 • רחיצה יסודית עם אחת המברשות
 • ייבוש הספה באמצעות מאווררים מיוחדים

חשוב מאוד לא לעשות שימוש בכמות גדולה של מים על מנת למנוע היווצרות של רטיבות ועובש בספה לאחר מכן.

ניקוי ספות שונה לסוגי בדים שונים

לכל ספה וספה יש בד שונה ולכל בד יש צורך בטיפול שונה. קיימים לא מעט בדים שעלולים להיהרס בשימוש עם חומר ניקוי ספות מסוים או שיטת ניקוי ספות מסוימת כמו למשל קיטור. 

כאשר מנקה ספות מקצועי שלנו, מגיע אל הספה שלכם, המשימה הראשונה שלו, היא לאבחן את סוג הבד ולפי זה לשייך לו שיטת טיפול. ממש כמו רופא שמאבחן מחלה אצל מטופל ולפי כל מתאים לו תרופה. 

רוב הספות שמיוצרות כיום מתהדרות בבד פוליאסטר / מיקרופייבר וזאת בזכות העמידות הגבוה של הבד שמאפשרת לו חיי מדף ארוכים יותר. כמו כן בד המיקרופייבר הוא פחות רגיש לכתמים וקל יותר לנקותו.

ניקוי ספה עם ידית ומים

ניקוי ספות בבית הלקוח

ספה היא חלק חשוב ממערכת הישיבה הביתית. כתוצאה מכך, השימוש בספה הוא אינטנסיבי ויום יומי ולכן גם השחיקה שהיא חשופה אליו. המשמעות היא שצריך לנקות לעיתים קרובות את הספה ושכדאי להביא בחשבון את הרגישות והעדינות של הבד.

כמו כן, קיימים מטבע הדברים הבדלים בין השיטות שבהן משתמשים על מנת לנקות את הספות שונות. לא תמיד בעלי בתים פרטיים יודעים כיצד לנקות את הספה מבלי להסב לה נזק.

הבעיה העיקרית של ניקוי ספות – הקושי להוציא אותן מהבית. בניגוד לשטיחים או לכיסאות רגילים, רוב הספות לא נכנסות ברכב הפרטי ואי אפשר להעמיסן כדי להביא אותן לחברה לניקוי ספות. הפתרון הוא להזמין שירות ספציפי של ניקוי ספות בבית וכך ליהנות משורה ארוכה של יתרונות.

מה היתרונות של ניקוי ספות בבית?

ניקוי הספות בבית מותאם לצרכים של לקוחות פרטיים ומביא בחשבון את הנסיבות המיוחדות.

ניקוי של ספות בהתראה קצרה

חברת ניקוי ספות מקצועית יכולה להגיע עד לבית הלקוח בהתראה קצרה.

ניקוי ספות בשעות שהלקוח לא נמצא

כך חברה לניקוי ספות פותרת את הבעיה של ביצוע העבודה עם ילדים, פעוטות והורים.

התאמת חומרי ניקוי לסוג הספה והבד

חברה לניקוי ספות בוחרת בקפידה את החומרים שמתאימים לסוג הספה והבד. זו הסיבה בגללה יש הבדל מהותי בין ניקוי ספות בד ועור ובגללה כל פעולה מתבצעת בצורה שונה. בעוד אנשים פרטיים ובעלי בתים לא בהכרח מביאים בחשבון את ההבדלים האלה, אצל חברת ניקיון מקצועית מדובר על חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים.

ריכוז הטיפול בכל מערכות הישיבה 

חברת ניקוי הספות היא היחידה שמסוגלת להתמודד גם עם כל סוגי הספות וגם עם שאר מערכות הישיבה. זה אומר שניתן לרכז תחת קורת גג אחת שירותי ניקוי ספות ומערכות ישיבה ולנצל את ההזדמנות על מנת לבצע את ניקוי ספות העור / הבד, כורסאות וכיסאות.

שלבים מומלצים בניקוי ספות

בחירת חברה – ניקוי ספות בבית מתבצע לאחר תיאום של שירות ניקיון מול חברת ניקיון מקצועית. את חברת הניקיון כדאי לבחור על בסיס המלצות, חוות דעת אובייקטיביות ומחיר הוגן. אם רוצים להשוות בין מחירים של חברות ניקוי שונות, יש להביא בחשבון את סוג הספה ואת הזמינות של אנשי המקצוע הרלוונטיים. בפועל, את ההשוואה אפשר לערוך באמצעות אתרי האינטרנט והרשתות החברתיות.

הניקיון עצמו – בשלב הבא מתחיל הניקוי עצמו. במהלכו החברה בוחרת באיזה חומרים להשתמש על מנת להבריק את הבד או העור. זה גם השלב שבו נציגי חברת הניקוי משתמשים בחומרי ניקוי מעולים, מסירים את הכתמים ומוציאים את חלקי הספה לאוורור. לאחר ניקוי מקצועי שכזה, כל שנותר הוא להמתין עד שהספה תתייבש ולחזור לשגרה עם מערכות ישיבה נקיות גם בסלון.

ניקוי ספות עם ידית לשאיבת אבק

איך מנקים ספות – סודות מקצועיים

ניקוי ספות תקופתי פירושו טיפול יסודי ויעיל על ספות. תהליך ניקוי מקצועי כזה איננו תחליף לניקוי הספה השגרתי של הספה שלכם, אלא פעולה נוספת ומשלימה. בתהליך גם מנקים את הכתמים שהצטברו. בעלי המקצוע יגיעו עם החומרים המתאימים ביותר ועם הכלים הנכונים לביצוע המשימה.

פעולות מניעה ושמירה שגרתיות

הימנעות משמירה על הניקיון בשגרה מקשה עד מאד על ביצוע ניקוי ספות תקופתי. אנשי מקצוע מצליחים בחלק ניכר מהמקרים להסיר את כל סוגי הכתמים עם חומר דוחה כתמים. אבל לא פעם מתעורר הצורך לחזור על ניקוי ספות פעם נוספת על מנת להיפטר מכתמים עקשנים. הדבר עלול לגרום לבזבוז זמן יקר ולעלויות נוספות.

שאיבת אבק מהספה

כל ספה כוללת חלקים שאינם גלויים לעין ואינם חשופים דרך קבע לעינינו. במקומות הללו מצטבר אבק בכמות גדולה הרבה יותר ממה שניתן להעלות על הדעת. עבור מזיקים כמו קרדית האבק, המקומות הללו הם גן עדן המאפשר להן לפרוח. מי שאלרגי לאבק עלול לסבול רק מעצם השהות בסביבת הספה הבלתי מטופלת.

ניגוב תקופתי

ריפוד מכל סוג, ובעיקר ריפוד עור, סקאי או חומרים דמויי עור אחרים, גורם להזעה של היושבים על הספה. הדבר נכון תמיד, אבל נכון שבעתיים בימי הקיץ הישראלי החמים והלחים. ניגוב הספה במטלית טבולה בחומר ניקוי או בסבון מסייע מאד לשמירה על הניקיון. חשוב לנגב את הריפוד במטלית טבולה במים בלבד לאחר הניקוי. כמו כן, חשוב שלא להגזים ולא להרטיב את הספה כך שהרטיבות תעבור לתוך הריפוד פנימה.

ניקוי ספות מעור באופן עצמאי, קל יותר בדרך כלל מכיוון שהכתמים נוטים פחות להיספג. מצד שני לעתים הריפוד מתקלף וזה כבר מצריך תיקון ספות.

אוורור החדר

מזג האוויר הלח בישראל גורם בהכרח להצטברות של לחות גם על הריהוט שלנו. אוורור החדר באופן קבוע נכון גם מבחינה היגיינית אבל נועד גם לייבש את הספה לאחר ביצוע הניקיון המונע.

ניקוי ספות מקצועי, הארכת חיי הרהיט ושמירה על הבריאות

בנוסף לפעולות המנע הקבועות, מומלץ מאד לבצע ניקוי ספות חברה מקצועית המתמחה בנושא. הניקוי הזה הוא יסודי, וכדאי לבצע אותו פעם – פעמיים בשנה. 

ניקוי ספות מקצועי כולל 

 • שאיבת אבק יסודית, כזאת שלא ניתן לעשות אותה דרך שגרה. 
 • ניקוי ספה עם מברשת וחומרי ניקוי מתאימים – חזקים מצד אחד אבל כאלה שלא יפגעו במראה ובאיכות החומר.
 • ייבוש הספה עם מאווררים מיוחדים

שימוש לא נכון בחומרים הללו, כולל שימוש יתר, עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לספה. מומחים לדבר עושים שימוש מידתי בחומרים הללו, כך שהם משיגים תוצאות אופטימליות.

אשר שטיחים מתמחה בתחום ניקוי ספות מקצועי מכל הסוגים, בד, עור, עור הפוך, זמש, בד מיקרופייסבר ועוד. חברת הניקוי אשר שטיחים מבצעת גם ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי וילונות וניקוי מזרונים.

נקוי שערות של ספה

ניקוי ספות עור

למעשה שוק ספות העור מוצף בהרבה סוגים, אשר נבדלים זה מזה, בצורתם, במרקמם ובצורת הגימור. אנו מבחינים למשל בסוגים כמו: עור אניליין, נובוק, בייקסט, פול-אפ, מוגן ועוד. כל סוג עור דורש תחזוקה מסוג שונה, ויש להתייחס אליו בהתאם להוראות הספציפיות. 

נביא דוגמה של שירות ניקוי ספות עור מסוג מוגן, שהוא שימושי מאד ופופולרי בריפוד ספות.

הוראות תחזוקה לספות עור

ניגוב – מידי יום יש צורך לנגב אבק מעל גבי הריפוד, כדי שהוא לא יצטבר ויגיע לכתמים שלא יורדים עם הזמן.

שאיבה – גם פעולה זאת נעשית לעיתים קרובות וכוללת עבודה עם שואב אבק כדי לאסוף את האבק שמצטבר בחריצים ובפינות אליהן אי אפשר להגיע עם המטלית.

הרחקה מחום – יש להיזהר שלא לחמם את הריפוד יותר מדי, כי הוא עלול להינזק מחימום יתר. פירושו של דבר לא לקרב תנור או מפזר חום, וכן הלאה.

גם לא שמש – כהמשך לסעיף הקודם, יש להיזהר מחימום על ידי קרני שמש. אם מערכת הישיבה נמצאת באזור חלונות פתוחים, יש לוודא כי קרני שמש ישירות לא מגיעות אל הריפוד.

נוזלים – אם נשפכו נוזלים על גבי הריפוד, יש לספוג את החומר על ידי מטלית עם מים בלבד ולייבש באוויר הפתוח.

מריחת קרם – מדי חצי שנה או יותר, מורחים קרם ייעודי לשימור עורות. הקרם מחזיר לעור את השומן הטבעי שאבד עם הזמן ונותן לו ברק מחדש. בלעדי הקרם עלול העור להתייבש. במקרה שכזה נוצר על העור בקעים וסדקים.

ללא סבון – עור מסוג מוגן לא זקוק לסבון או חומרים כימיקלים אחרים. להפך, אלה עלולים לפגוע בעור וליצור עליו כתמים. מספיק לנקות בעזרת מים פושרים ואין צורך לעשות שימוש בכל חומר ניקוי מסוג כלשהו. הוראה זו כוללת גם ספוג הפלא, וכמובן אקונומיקה ואצטון.

כל חצי שנה – מידי שישה חודשים מבצעים ניקוי ספות עור רציני עם אשר שטיחים כדי להחזיר את הספה למצב החדש. עם הזמן עלולה הספה לספוג זיעה וכתמים של שימוש.

ספות עור אחרי ניקיון

ניקוי ספות בד עם חברה מקצועית

בשלב הראשון צוות העובדים בחברתנו מאבחן את סוג הריפוד של הספה במטרה להתאים חומרי ניקוי שלא יגרמו נזק לספה, לאחר מכן אנו בודקים האם קיימים קרעים וחתכים, האם הבד איבד מצבעו, האם קיימים ריחות רעים על הריפוד וכן הלאה…

בשלב השני צוות החברה יבצע פעולת תיקון וחידוש לספה כדי להחזיר לה את צבעה היפה, מלאכת התיקון והחידוש תבוצע לפני תהליך הניקוי.

בשלב השלישי, ניקוי ספה, צוות החברה עושה שימוש בציוד מיוחד הכולל הסרת כתמים קשים, חידוש הבד והחזרתו למצב טבעי ונקי. אשר שטיחים מבצעת גם חיטוי של ספת הבד. 

בשלב האחרון צוות החברה מייבש את הבד וממתין לתוצאות – ספת בד נקייה, מחוטאת ומחודשת!

שירות בבית בכל הארץ!

חברת אשר שטיחים, חברה לניקוי ספות, מעניקה שירותי ניקוי ספות בבית! אנו מגיעים אליכם עם כל הציוד הדרוש עבור ניקוי ספת הבד שלכם ומבצעים את הניקוי אצלכם בבית. במקרים מיוחדים בהם צריך ציוד מתקדם יותר אנו אוספים את ספת הבד שלכם ומביאים אותה אלינו למפעל. לאחר השלמת הטיפול אנו מחזירים את ספת הבד אליכם לסלון.

ספות נקיות מבד

ניקוי ספות עצמי - טיפים

אבק, שאריות אוכל – יש לשאוב עם שואב אבק בעזרת מברשת רכה המתאימה לסוג הריפוד.

ניקוי כתמים – יש לנקות כתם בריפוד הספה מידית. רק בצורה הזאת ניתן להסיר את כל הכתם. יש ללחוץ על הכתם בריפוד עם מגבת. לא לשפשף את הריפוד. השפשוף גורם לנזק לסיבי ריפוד.

חומרי ניקוי – יש להשתמש בחומרי הניקוי שכתובים בהוראות היצרן. 

כביסה של ריפוד הספה – יש לוודא שתוכנית מכונת הכביסה וחומר הניקוי מתאימים להוראות יצרן הריפוד.

נכתב על ידי
שלמה שועעי
שלמה שועעי

דור 4 לשטיחנים ומומחה טקסטיל.
בעל 40 שנות ניסיון ומומחיות בכל סוגי השטיחים, ריפודים ווילונות.
מיעץ לחברות ביטוח / שמאים / אספני אומנות ומוזאונים.

Call Now Button