תיקון שטיחים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

תיקון שטיחים ביד אומן

תיקון שטיחים מומלץ במצב בו יש לכם שטיח בבית שאתם מאוד אוהבים או שטיח יקר במיוחד, והוא חלילה ניזוק מסיבה כלשהי. חשוב לקחת בחשבון את העובדה שתיקון שטיח היא פעולה שאורכת זמן רב (תלוי בסוג השטיח והתיקון) והיא כוללת גם ניקוי השטיח ולמען ההגינות נאמר שהיא עשויה לעלות לא מעט. כאמור, אם יש לכם שטיח בעל ערך רב בהחלט כדאי לשקול את האפשרות לעשות לשטיח “טיפול עשרת אלפים” ולהחזיר לו את המראה היפה והנקי שלו. אם מדובר בשטיח פשוט שרכשתם בסכום קטן יתכן שעדיף פשוט לקנות שטיח חדש. אז מה עושים בתהליך של תיקון שטיחים? ואיך מוצאים חברה שעושה את זה? לשם כך הכנו עבורכם מדריך תיקון שטיחים קצר שיעזור לכם להתמצא בים האינפורמציה.

מה עושים בתהליך תיקון שטיחים?

תיקון שטיחים כולל קודם כל ניקוי השטיח. ניקוי שטיחים מתבצע בדרך כלל על ידי השריית השטיח באמבטיה מיוחדת עם נוזל ניקוי שטיחים ייעודי. חברת הניקוי תבחר את סוג הנוזל בהתאם למאפייני השטיח, את ריכוזו ואת משך ההשריה. לאחר מכן השטיח יעבור מספר פעולות ניקוי נוספות שסופן בסירוק וייבוש. לאחר שהשטיח נקי ניתן לעבור למלאכת תיקון השטיח. תיקון שטיחים כולל אריגה מחדש של חלקים חסרים, השלמת חלקים חסרים, תיקון והשלמת הגדילים בקצה השטיח, שחזור צבע ועוד. אם יש לכם שטיח יקר במיוחד ונדיר כמו שטיח פרסי איכותי או שטיח סיני, חשוב מאוד למצוא חברת תיקון שטיחים שמתמחה בתחום של תיקון וניקוי שטיחים אלו, שכן שטיחים יקרי ערך דורשים מומחיות ספציפית, ידע וניסיון. שימוש בחומרים לא נכונים או שיטות ניקוי לא נכונות עלולות לגרום לנזק קשה לשטיח.

תיקון שטיחים
תיקון שטיחים

איך מוצאים חברת תיקון שטיחים?

רצוי לברר דרך חברים ובני משפחה ולחפש חברה המתמחה בתחום של תיקון שטיחים וניקויים לפי המלצות (בקשו המלצות גם על ניקוי ספות שכן פעמים רבות חברות אלה עוסקות גם בתחום זה). אם אין המלצות בנמצא, תוכלו לחפש דרך האינטרנט מומחה בתחום תיקון שטיחים. חשוב מאוד לוודא שהחברה היא בעלת ניסיון בניקוי ותיקון שטיח מן הסוג שברשותכם. אל תתביישו לבקש ממנו טלפונים של לקוחות עבר שיכולים להמליץ על עבודתו. נחזור ונזכיר כי טיפול לא נכון בשטיח היקר שלכם עלול להיגמר בהריסתו של השטיח לכן יש לבחור את בעל המקצוע המתאים.

תיקון שטיחים שנארגו ביד או המכונה ביד אומן

אשר ניקוי שטיחים מתמחה בניקוי ותיקון כל סוגי השטיחים כבר למעלה מ-67 שנים. אנו עובדים עם מכשור חדיש ושיטות מודרניות לתיקון ושחזור שטיחים מכל הסוגים כולל שטיחים פרסיים. פעולת תיקון השטיח משתנה כאשר מדובר בשטיח שנארג ביד ושטיח שיוצר במכונה.

לשטיחים שנארגו במכונה אנו מבצעים:

    • קנטים חדשים
    • חידוש פרנזים
    • חיזוק השטיח (אשפרה)
    • תיקון או מילוי חורים בהתאם לצורך ולבקשת הלקוח.
    • תיקון שטיחים שנארגו בעבודת יד

תיקון שטיחי עבודת יד

בשטיחי עבודת יד אמנותיים הטיפול הוא שונה. יש לבדוק את הסוג וממה הוא מורכב על מנת לקבוע את הטיפול המתאים ביותר בשבילו ובנוסף במידה ויש גלישת צבע אנו מבצעים רסטורציה להפרדת הצבעים ושיקום הצבעים שנפגעו. למשל תיקון שטיחים פרסיים זו עבודה מורכבת, במידה והשטיח ניפגע מעש מתבצע טיפול להסרת העש בניקוי ע”י חומרים מתאימים, ובזמן שיקומו מתבצע מילוי במשי,שטיחי פשטן, כותנה, צמר וכ”ו מתוקנים לפי אופי השטיח ועל פי מידת הצורך. יש אפשרות לתיקון האימרה והפאות של השטיח (קנטים ופרנזים) על מנת לשמר את השטיח לשנים רבות וכדי למנוע פרימה. במידה והשטיח איבד את הקשיחות שלו ניתן לבצע אשפרה ולהחזיר אותו למצב שהיה לפני.

ניתן לספק לו ריבונד (שכבת יוטה מונעת החלקה) שיונח מתחתיו. במידה והשטיחים התעוותו או התקבצו או הפכו להיות גליים אנו מבצעים טיפול מיוחד של מתיחת שטיחים. כל התיקונים והשחזורים נעשים באופן מקצועי ע”י בעלי מקצוע מהשורה הראשונה על מנת לשמור על מרקם השטיח ועל ערכו. לאחר הטיפול השטיח נראה מקורי ולא ניתן לזהות את התיקון שבוצע בו.

תיקון שטיחים
למחירון המלא

לקבלת הצעת מחיר חייגו כבר עכשיו 1-800-200-290

שירותי ניקוי שטיחים 24 שעות ביממה

שירותי ניקוי 24/7

ביטוח מלא על ניקוי ותיקון שטיחים

ביטוח מלא

הובלה חינם עד בית הלקוח

הובלה חינם עד בית הלקוח

ניקוי שטיחים עם למעלה מ-70 שנות ניסיון

שנות ניסיון