תיקון ספות עור

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

ספות עור נחשבות עמידות יותר בהשוואה לספות בד ולכן הן זוכות להצלחה בקרב מעצבי פנים ובעלי בתים פרטיים. בנוסף, העמידות והחוזק של העור הופכים את הספות לפריט מבוקש במשרדים, עסקים ובתי מלון ובחלק מהמקומות הם גם משתלבים נהדר במוסדות ציבוריים. עם זאת, גם ספות עור עלולות לסבול מנזקי בלאי ושחיקה.

רוב הנזקים נגרמים לספות עור בגלל תחזוקה לא נכונה. אם למשל משתמשים בחומרי ניקיון שלא מתאימים לסוג העור, התוצאה עלולה להיות נזק בלתי הפיך לריפוד ולרהיט. כמו כן, לעיתים קרובות הספות מוזנחות והעור נקרע. הפתרון לסיטואציות כאלה הוא לתאם שירות ספציפי של תיקון ספות עור וליהנות מהיתרונות שלו.

תיקון ספות
תיקון מערכות ישיבה

מה כולל שירות תיקון מערכות ישיבה מעור?

תיקון מערכות ישיבה מעור הוא שירות שכולל בתוכו את כל שאר סוגי הרהיטים. ראשית, אפשר לפנות לאנשי מקצוע מהתחום של תיקון ריפודים מעור כדי לברר מולם לגבי הבדלים בין מערכות ישיבה וספות. באותה הזדמנות אפשר גם לקבל הצעת מחיר מסודרת על תיקון ספה מעור ולבדוק האם משתלם יותר לעשות זאת – או לקנות מערכות ישיבה חדשות.

שנית, שירות של תיקון מערכות ישיבה מעור כולל בדרך כלל את האפשרות לאיסוף של הספה מבית הלקוח או העסק. האיסוף מתבצע כדי להביא את מערכות הישיבה למפעל שבו מסוגלים לתקן אותן. במפעלים שונים ברחבי הארץ יש ציוד מתקדם שנועד עבור תיקון קרעים בספת עור, תיקון מערכות ישיבה מעור אקסקלוסיבי או ניקיון שטחי של כתמים בלבד.

כל כמה זמן צריך לקחת את הספה לניקוי?

התדירות של ניקוי מערכות ישיבה או ספות מעור נקבעת לפי המצב שלהן. באופן עקרוני, אפשר להסתפק בניקוי כללי אחת לכמה שנים או כאשר עוברים דירה. אם כבר עוברים דירה ורוצים להתמקם עם ספה חדשה ומבריקה, שירותי התיקון יכולים לחסוך הרבה מאמץ וגם למנוע טרחה מיותרת. לשם השוואה, במקרים שבם הכתמים מופיעים על הספה בגלל אירוע פתאומי כמו מזון ומשקאות שהילדים שופכים עליה – אין סיבה להמתין.

בחירת שירותי ניקיון

אנשים שרגילים לשבת על ספות עור באופן יום יומי יכולים לדחות את הצורך בשירותי ניקיון מקצועיים על ידי תחזוקה נכונה. את התחזוקה כדאי לבצע באזורים נסתרים של הספה, חשוב לוודא שחומרי הניקיון מתאימים לסוג העור ורצוי גם להתייעץ עם אנשי מקצוע.

בסופו של דבר, המקום שבו בוחרים לנקות ספות עור ומערכות ישיבה ישפיע על התוצאה הסופית לא פחות מאשר סוג החומרים שבהם משתמשים. אם רוצים לנצל עד תום את היתרונות של שירות מקצועי, צריך לבחור בצורה נכונה את אנשי המקצוע שלוקחים אחריות על המשימה. הדרך לעשות זאת היא לאסוף המלצות אובייקטיביות מחברים ובני משפחה, לקרוא חוות דעת בפורומים וברשתות חברתיות ולקבל הצעת מחיר מסודרת עם אחריות.

תיקון ספות
למחירון המלא

לקבלת הצעת מחיר חייגו כבר עכשיו 1-800-200-290

שירותי ניקוי שטיחים 24 שעות ביממה

שירותי ניקוי 24/7

ביטוח מלא על ניקוי ותיקון שטיחים

ביטוח מלא

הובלה חינם עד בית הלקוח

הובלה חינם עד בית הלקוח

ניקוי שטיחים עם למעלה מ-70 שנות ניסיון

שנות ניסיון