תיקון ספות בד

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

ספות הן רהיט שנמצא בדרך כלל במרכז הבית. הן מוצבות בסלון והסלון הוא החלל שנמצאים בו יותר מכל חלל אחר בבית, והוא גם חלל אליו מגיעים אנשים מבחוץ כמו אורחים, חברים ובני משפחה. בגלל שזהו חדר פעיל ובעיקר כשיש ילדים קטנים בבית, הספות עלולות להינזק. הן עלולות להיקרע, להתלכלך או לשנות את צבען עם הזמן ובגלל שהן ממוקמות בחדר מרכזי ופעיל, אי אפשר גם להשאיר אותן ככה בטח אם החורים גדלים ומתרחבים או אם הכתם גדול. אז מה עושים אם יש חורים או שיש קרע? צריך כמובן תיקום ספות בד, תיקון מערכות ישיבה מבד על ידי חברה שמומחית בתחום.

תיקון ריפודים
תיקון ספות

לטפל גם בתפר הקטן ביותר…

תיקון ספה מבד לא אמור להתקיים רק כשיש כבר חור גדול או שיש קרע משמעותי. אם אתם רוצים למנוע פגיעה משמעותית בספה והוצאה מיותרת, גם התפר הקטן ביותר שפרום צריך לקבל את ההתייחסות הראויה. כל תפר קטן שפרום הוא מתכון לצרות וככל שהוא יגדל כך יהיה מורכב יותר לתקן וכמובן יקר יותר. זאת בדיוק ההמלצה לא לחכות עם תפר פרום, לא לתת לו להמשיך ולגדול אלא לטפל בו כשהוא עוד קטן. אם תחכו ולא תעשו את זה, מהר מאוד תבינו למה ההמלצה הזו כל כך חשובה.

לבחור את החברה המתאימה

תיקון קרעים בספת בד או תיקון ריפודים מבד אי אפשר לעשות בדרך כלל לבד. לפעמים כשמנסים לעשות דברים כאלו בלי ניסיון הנזק יכול להיות גדול הרבה יותר, מה שיכול להשבית את הספה לגמרי או להחמיר את מצבה. בדיוק בשביל זה יש חברות עם מומחיות בתחום, חברות שיודעות איך לטפל בספות מבד כמו גם בספות מחומרים אחרים. בבחירת חברה שתתקן את הספה צריך לבחור בחברה עם המלצות, חברה שיש לה פידבקים חיוביים ושלקוחות העבר שלה מרוצים. חברה לתיקון ספות צריכה להיות גם עם הניסיון הדרוש לעבודות מעין אלו, ניסיון בספת מעין אלו וכמובן, חברה שמגיעה עד הבית בשביל לבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר.

ניקוי ספות, שטיחים וריפודים בפריסה ארצית
ניקוי ספות

לא צריך לקנות חדשה

יש אנשים שחושבים שאם הספה נקרעה אין מה לעשות, צריך לרכוש אחת חדשה וכדאי לעשות את זה כמה שיותר מהר. ספה חדשה זה אומנם כיף אבל מה לעשות, שום דבר לא בחינם וספות בד יכולות לעלות גם לא מעט. ויתור על האופציה של ספה חדשה ובמקומה הזמנת חברה שמתקנת ספות בצורה מקצועית, יכולה להיות פתרון נהדר. זהו פתרון קל יותר ומהיר יותר ומשמעותית זול יותר מאשר לקנות ספה חדשה. זה גם פתרון לספות שלא רוצים להיפטר מהן בגלל ערך רגשי שיש להן או מכל סיבה אחרת, ותיקון מקצועי יכול להחזיר אותן למצבן הקודם ולמראה כמו חדש.

למחירון המלא

לקבלת הצעת מחיר חייגו כבר עכשיו 1-800-200-290

שירותי ניקוי שטיחים 24 שעות ביממה

שירותי ניקוי 24/7

ביטוח מלא על ניקוי ותיקון שטיחים

ביטוח מלא

הובלה חינם עד בית הלקוח

הובלה חינם עד בית הלקוח

ניקוי שטיחים עם למעלה מ-70 שנות ניסיון

שנות ניסיון