ניקוי שטיחי צמר

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

כל שטיח שנרכוש לחלל ביתנו יעטר לנו את החלל ויוסיף אווירה חמימה וביתית. חשוב לנו לשמור על כל דבר שאנחנו רוכשים ולהכיר את כל שיטות התחזוקה כדי שאלה ישמרו לאורך שנים. כך גם שטיח חדש שנרכוש נרצה שישמור על הברק שלו, על איכות הסיבים ועל המראה הנקי שלו לאורך זמן.

שטיחי צמר הם שטיחים עדינים שדורשים טיפול יסודי וספציפי שמתאים לסוג הצמר על ידי חומרים ושיטות ניקוי ייחודיות. על מנת שהשטיח לא יאבד מהמרקם הנעים שלו, שיראה יפה בעין, איכותי ויוקרתי כמו ביום שרכשנו אותו, חשוב לבצע ניקוי שטיחי צמר באופן מדויק ולא חלילה לעשות שימוש בחומרי ניקוי שיכולים להזיק לו. להלן כמה עצות טובות בתחום ניקוי שטיחים מצמר.

ניקוי שטיחים מצמר

ישראלים רבים יעדיפו היום לרכוש שטיח מצמר, הוא מותאם למזג האוויר השורר בארץ והוא מתאים גם לבית שיש בו ילדים. הוא מספק הרבה חום לחללים שונים בבית ותחושה של משפחתיות ורוך. חשוב לטפל בשטיח שרכשתם בצורה הכי עדינה שיש כדי שזה ישמר ולא יספוג כתמים מכל מיני נוזלים והפרשות למיניהם.

ניקוי שטיחים
טיפים לניקוי שטיחים מקצועי

התחזוקה היומיומית של ניקוי שטיח צמר היא שאיבה על בסיס יומי או מדי שלושה ימים, תלוי בתכונה בבית וכמות האבק שמצטברת. חשוב ששטיחי צמר יהיו מאווררים וזאת ניתן לעשות על ידי חלון פתוח ומשב רוח שנכנס וזורם לתוך החלל. אחת לשישה חודשים מומלץ לבצע ניקוי שטיח צמר באופן יסודי יותר עם חברה מומחית שמטרתו להיפטר מכל חיידק או קרדית אבק שנצמדו לסיבים ונוכחותם אינה בריאה כלל.

ניקוי שטיח צמר

ניקוי כתמים משטיח צמר מתבצע על ידי חברת ניקיון שטיחים במצבים שאין לכם את הזמן או שאתם רוצים להיות סמוכים ובטוחים שהשטיח שלכם מקבל את היחס הנכון ביותר. במידה ותחליטו לנקות בעצמכם יש שיטות רבות, הראשונה היא על ידי מטלית לחה בהירה שתספוג במידי את הכתם ועל ידי ניגוב ולא שפשוף, אפשר לנקות את הכתמים של השטיח באמצעות חומץ מהול במים, זאת על ידי תמהיל של יחס שווה בין השניים.

לאחר מכן להניח לשטיח להתייבש במיקום שטוף שמש ולשאוב אחרי ייבוש. עוד אפשרות היא מגבון לח לכתמים בהירים, רצוי לעשות זאת מיד לצד היווצרות הכתם ולא להשתהות מולו. הספיגה היא הפעולה החשובה, שכן היא זו סופגת את הלכלוך והכתם מהשטיח וכך עוזרת בפעולה שלה הסרה. כשכל אלה לא צלחו – חברה לניקיון שטיחים תהיה פתרון מעולה שיסייע לכם להחזיר את השטיח למצבו הראשוני.

התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר מנצחת: 1-800-200-290

למחירון המלא

לקבלת הצעת מחיר חייגו כבר עכשיו 1-800-200-290

שירותי ניקוי שטיחים 24 שעות ביממה

שירותי ניקוי 24/7

ביטוח מלא על ניקוי ותיקון שטיחים

ביטוח מלא

הובלה חינם עד בית הלקוח

הובלה חינם עד בית הלקוח

ניקוי שטיחים עם למעלה מ-70 שנות ניסיון

שנות ניסיון