ניקוי שטיחים מקיר לקיר

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

שלא כמו ניקוי שטיחים רגיל, ניקוי שטיחים מקיר לקיר מצריך טיפול יסודי הכולל שימוש בחומרי ניקוי איכותיים. שטיחים מקיר לקיר שבעליהם דואגים לתחזק אותם באופן קבוע, יישארו  עמידים לאורך זמן. שטיחים מקיר לקיר סופגים בדרך כלל לכלוך מנעליים מלוכלכות ומאבק, מה שמגביר את תהליך השחיקה שלהם ומקצר את חיי השטיחים באופן משמעותי. במשך הזמן אי אפשר להימנע משחיקה של השטיחים, לכן יש לשקול פנייה לחברה מקצועית לניקוי ספות ושטיחים שתבטיח ניקוי שטיחים מקיר לקיר באופן מקצועי, על מנת לשמור על מראה שטיח יפה.

ההבדל בין ניקוי שטיחים מקיר לקיר לשטיחים רגילים

בניגוד לעבודת ניקיון שגרתית הנעשית על ידי שואב אבק, חברה מקצועית בתחום הניקיון עושה שימוש בחומרי ניקיון מקצועיים ובציוד משוכלל המבטיחים שמירה על השטיחים לאורך זמן. כאשר אתם זקוקים לחברה המבצעת ניקוי שטיחים מקיר לקיר, היא תדאג להביא ציוד מקצועי ומשוכלל שיסייע בפעולת הניקוי. חברת ניקיון מקצועית תעשה שימוש בשואב אבק מיוחד, בשונה מפעולת ניקיון הנעשית באופן עצמאי. חברה העוסקת בתחום ניקוי שטיחים מקיר לקיר עושה שימוש בחומרי ניקוי מקצועיים המיועדים במיוחד לפעולה זו. לרשות החברה עומדים מכשירים רבים המסייעים בפעולת הניקיון.

ניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים עמוק

למה צריך חברה מקצועית לניקוי שטיחים מקיר לקיר?

השכרת שירותיה של חברה מקצועית המבצעת ניקיון שטיחים מקיר לקיר ומחזיקה חומרי ניקוי רבים, תדאג לכך שכל לקוח יוכל ליהנות משטיחים נקיים. ניקוי שטיח מקיר לקיר בבית או במשרד דורש מיומנות ומקצועיות. חברות המתמחות בניקוי מקצועי יוכלו לעשות ניקוי שטיח מקיר לקיר ולחדש את המראה הדקורטיבי שלו מבלי לפגוע בו, הם יוכלו להשיב בעזרת ניקוי שטיח מקיר לקיר להשיב לו את המראה המקורי, החי והרענן.

ישנם שיטות שונות לעשות ניקוי שטיח מקיר לקיר כי שטיחים עשויים מחומרים שונים כמו מסיבים סינטטיים, צמר, או מעורב, כזה המשלב שני סוגים של סיבים או יותר. זכרו כי ניקוי שטיחים לא מקצועי ושימוש בחומרי ניקוי שונים ללא כל ידע וניסיון עלולים לגרום לנזק משמעותי לשטיח שיצריך אתכם לאחר מכן לשלוח אותו לחברה מקצועית המתמחה בתחום תיקון שטיחים בכדי שתתקן את הנזק שעשיתם לו, העלות של תיקון שטיחים עלול להיות גבוה פי שניים מעלות הניקוי שרציתם לחסוך.

צריכים הצעת מחיר לניקוי שטיחים?
ניקוי שטיח מקיר לקיר זוהי המומחיות שלנו. התקשרו 1-800-200-290

למחירון המלא

לקבלת הצעת מחיר חייגו כבר עכשיו 1-800-200-290

שירותי ניקוי שטיחים 24 שעות ביממה

שירותי ניקוי 24/7

ביטוח מלא על ניקוי ותיקון שטיחים

ביטוח מלא

הובלה חינם עד בית הלקוח

הובלה חינם עד בית הלקוח

ניקוי שטיחים עם למעלה מ-70 שנות ניסיון

שנות ניסיון