ניקוי ריפודים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

למה לזרוק אם אפשר לנקות ולגרום לספה או לשטיח להיראות כחדש? אשר שטיחים מצוידים בכלים טכנולוגיים מתקדמים, בחומרי ניקוי מגוונים, בידע ובמקצועיות מוכחת שגורמים לכל כתם לפחד.

ניקוי ריפודים הכולל אבחון מלא ומענה ממוקד

על מנת לבצע ניקוי ריפודים ולחדש את מראהו, יש לבצע אבחנה של סוג הריפוד וזאת כדי להתאים חומר ניקוי שיבצע את הפעולה בצורה מיטבית. כך פועלים אנשי הצוות של חברת אשר שטיחים. כמו כן, כל ריפוד מובחן בהתאם למידת חוזק הבד שלו, נבדקים קרעים בבד כדי לשמור על שלמותו ולא להחריף את המצב אלא לשקמו.

ניקוי ריפודים – מענה יעיל ללכלוך ולריח רע

צוותי אשר ניקוי שטיחים מצוידים בחומרי ניקיון המספקים מענה הן לכמות הלכלוך שהצטברה עם השנים והן לתופעת הריח הרע המוכרת. הקרצוף נעשה באחריות המלווה בתיקון קרעים ובשימור הקיים. לאחר ניקוי ריפודים הם נדרשים בייבוש מלא. הרהיט שב לבעליו נקי, מחודש, רענן, מדיף ריח טוב ומוכן לישיבה. אנו מנקים את כל סוגי הריפודים: ניקוי ריפוד של ספות (עור או בד), ניקוי ריפודי רכב, ניקוי מזרונים וכמובן ניקוי שטיחים מקצועי.

תיקון ספות
ניקוי ספות מקצועי

ניקוי ריפודים בכל מקום בארץ רק עם אשר שטיחים

חברת אשר שטיחים היא חברה המעניקה שירותים כלל ארציים ולא משנה אם אתם תושבי אילת או קריית שמונה ברגע שתצטרכו שירות אמין, מהיר ומקצועי של ניקוי ריפודים התקשרו אלינו ונציג מטעמנו יגיע עד לפתח ביתכם בכדי לאסוף מכם את הריפוד בדרך למפעל שלנו שם הוא יטופל על ידי הצוות הכי מקצועי והכי מנוסה בתחום זה בארץ.

בתום הטיפול שירות הלקוחות של החברה יצרו עמכם קשר ויתאמו אתכם באיזה יום ושעה הכי נוח לכם שהנציג שלנו יחזיר אליכם את הריפודים הנקיים לבית. במידה ואתם רוצים לנקות את הריפודים של הספה באופן מוחלט אל תתאמצו להוריד אותם מהספה, הנציג שלנו יעמיס את הספה כולה על רכב ההובלה שלנו ואנחנו נסיר את הריפודים באופן מבוקר ומקצועי אצלנו במפעל, לאחר הניקוי נלביש אותם בחזרה על הספה ונשלח אליכם אותה הביתה.

למחירון המלא

לקבלת הצעת מחיר חייגו כבר עכשיו 1-800-200-290

שירותי ניקוי שטיחים 24 שעות ביממה

שירותי ניקוי 24/7

ביטוח מלא על ניקוי ותיקון שטיחים

ביטוח מלא

הובלה חינם עד בית הלקוח

הובלה חינם עד בית הלקוח

ניקוי שטיחים עם למעלה מ-70 שנות ניסיון

שנות ניסיון