ניקוי ספות עור

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

מערכת הישיבה מעור שלכם מכוסה בכתמים? יש קרע בעור שגורם לשינוי במראה הספה? חברתנו מציעה שירותי ניקוי ספות עור, ניקוי סלונים מעור ומערכות ישיבה בצורה המקצועית, האיכותית והטובה ביותר. אשר שטיחים מתמחה בתחום ניקוי ספות עור מכל הסוגים ובעלת ניסיון רב של שנים.

חברתנו מתמחה בתחום חידוש וניקוי רהיטים מעור תוך שימוש בחומרים מיוחדים ומכשור מקצועי. ניקיון ספות עור הוא תהליך ניקוי אשר חייב להיעשות בדרך מקצועית, אחרת ניתן להרוס את העור ולהפוך אותו לבלוי, מתקלף ואף קרוע.

הסרת כתמים קשים והתמחות בניקוי ספות עור

הילדים שלכם לכלכו את הספות, אבל אתם לא ממש מוכנים להיפרד מהן? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! חברת אשר שטיחים מתמחה בתחום ניקוי ספות עור ומערכות ישיבה מאור, מה שמאפשר לנו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר במחירים הטובים ביותר שתוכלו למצוא. רובנו לא יודעים כיצד לנקות ספות עור, ולכן עדיף להשאיר את העבודה לידי מומחה בתחום ספות עור.

חברת אשר שטיחים מעסיקה צוות עובדים מקצועי המומחה בתחום ניקוי ריפודים, ספות ומערכות ישיבה מעור. אנו מגיעים אליכם עם ציוד מתקדם ומכשור מיוחד בשילוב חומרים חזקים ואיכותיים המתאימים עבור ניקוי ספות עור, תהליך הניקוי כולל חידוש הספה על מנת שתוכלו ליהנות ממנה לאורך זמן.

ניקוי ספות עור
ניקוי ספת עור

למה חברת אשר שטיחים?

כיום, ישנן חברות רבות העוסקת בתחום ניקוי ספות, אך לא כל חברה הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום, חברתנו מציעה לכם שירות מקצועי במחירים משתלמים. אנו מקפידים להעסיק צוות עובדים מקצועי בעל ניסיון רב הבא לידי ביטוי במיומנות של אנשי הצוות שצברו ניסיון בהתמודדות עם ספות מעור.

בין אם מדובר במערכת ישיבה חדשה או ישנה, ספות העור בהן אנו מטפלים עוברות ניקיון מקצועי וזוכות לחיים חדשים, זאת מבלי שתצטרכו לקנות מערכות ישיבה חדשות לחלל הסלון. אנו דואגים לכך שחומרי הניקוי איתם אנו עובדים יתאימו לספות עור, כך שתוכלו ליהנות מהתוצאה. צוות העובדים המקצועי שלנו מבצע את השירות מבלי ללכלך או להזיז את הרהיטים,זאת תוך מחשבה על הלקוחות.

למחירון המלא

לקבלת הצעת מחיר חייגו כבר עכשיו 1-800-200-290

שירותי ניקוי שטיחים 24 שעות ביממה

שירותי ניקוי 24/7

ביטוח מלא על ניקוי ותיקון שטיחים

ביטוח מלא

הובלה חינם עד בית הלקוח

הובלה חינם עד בית הלקוח

ניקוי שטיחים עם למעלה מ-70 שנות ניסיון

שנות ניסיון