ניקוי ספות בד

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

ניקוי ספות בד מטרתו להסיר את הלכלוך שמצטבר על גבי ריפודי הבד. דווקא בעונת החורף שהכול סגור והלכלוך לכוד בבית, כדאי להזמין ניקוי ספות בד. אנחנו בחברת אשר שטיחים מבינים בתחום ניקוי ספות וריפודים. ראשית נאבחן עבורכם את סוג הבד ורק אז נעשה שימוש בחומרי הניקוי המתאימים. נבצע סילוק של כתמים קשים וריחות רעים.

ניקוי ספות בד כתחליף לקניית סלון חדש

לא מזהים את הריפודים מרוב הלכלוך?לא יכולים לארח חברים כתוצאה מהכתמים הקשים על הספות? שוקלים לעבור דירה כתוצאה מהלכלוך? אין צורך! באמצעות שימוש בציוד מתקדם וחומרי ניקיון מתקדמים אנחנו יכולים לאפשר לכם ליהנות ממראה יפה של ספות הבד שלכם.

ניקוי ספות
ניקיון שטיחים מקצועי

מהם השלבים בתהליך ניקוי ספות בד?

ניקוי ספות בד בשלב הראשון של ניקוי ספות בד צוות העובדים בחברתנו מאבחן את סוג הריפוד של הספה, כל זאת במטרה להתאים את חומרי הניקוי המתאימים ביותר שלא יגרמו נזק לספה, לאחר מכן אנו בודקים האם קיימים קרעים וחתכים, האם הבד איבד מצבעו, האם קיימים ריחות רעים על הריפוד וכן הלאה…בשלב השני צוות החברה יבצע פעולת תיקון וחידוש לספה כדי להחזיר לה את צבעה היפה, מלאכת התיקון והחידוש תבוצע לפני תהליך ניקוי ספות בד.

בשלב השלישי צוות החברה עושה שימוש בציוד ניקוי ספות בד מיוחד הכולל הסרת כתמים קשים, חידוש הבד והחזרתו למצב טבעי ונקי. אשר שטיחים מבצעת גם חיטוי של ספת הבד. בשלב האחרון צוות החברה מייבש את הבד וממתין לתוצאות – ספת בד נקייה, מחוטאת ומחודשת!

ניקוי ספות בד – שירות עד בית הלקוח!

חברת אשר שטיחים מעניקה שירותי ניקוי ספות בד עד בית הלקוח! אנו מגיעים אליכם עם כל הציוד הדרוש לניקוי ספת הבד שלכם ומבצעים את תהליך הניקוי אצלכם בבית. במקרים מיוחדים בהם צריך ציוד מתקדם יותר אנו אוספים את ספת הבד שלכם ומביאים אותה אלינו למפעל. לאחר השלמת הטיפול אנו מחזירים את ספת הבד אליכם לסלון.

למחירון המלא

לקבלת הצעת מחיר חייגו כבר עכשיו 1-800-200-290

שירותי ניקוי שטיחים 24 שעות ביממה

שירותי ניקוי 24/7

ביטוח מלא על ניקוי ותיקון שטיחים

ביטוח מלא

הובלה חינם עד בית הלקוח

הובלה חינם עד בית הלקוח

ניקוי שטיחים עם למעלה מ-70 שנות ניסיון

שנות ניסיון