ניקוי וילונות

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

ניקוי וילונות החל מ 35 ₪ למ”ר

וילונות בעלי מראה חדש ורענן מהווים מקור של עיצוב אסתטי ואוירה, ויוצרים בבית תחושת חיוניות, אנרגיה והתחדשות. וילונות פגומים ומוכתמים אינם חייבים להיות מוחלפים בחדשים! בשיטת ניקוי וילון והשחזור הייחודית של אשר ניקוי שטיחים נחזיר לוילונות בביתכם את המראה החדש והרענן והם יהוו חלק חשוב ואסתטי במראה הבית.\r\n

אז איך ניקוי וילונות עובד?

הטיפול מתבצע על ידי פירוק הוילונות, הובלתם למפעלי “אשר ניקוי שטיחים”, שם מתבצע תהליך ניקוי וילונות מקצועי, חידוש ושחזור – והחזרתם על ידינו, נקיים, רעננים ומגוהצים למקומם בביתכם. בנוסף תוכלו ליהנות גם משירות תיקון וילונות מקצועי הכולל: קיצור, הצרה, הארכה, תיקון קרעים והרכבת וילונות.

חייגו עכשיו 1800-200-290 או מלאו פרטים באמצעות טופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

ניקוי וילונות
ניקוי וילונות

כיצד מבצעים ניקוי וילונות?

וילונות לבית ולמשרד עשויים מסוגי בד שונים ולכן אופי הניקיון יכול להיות מעט שונה בין סוג אחד לאחר. כאשר מעוניינים לבצע ניקוי וילונות אשר עשויים מחומרים פלסטיים, הדבר יכול להתבצע בבית או במשרד של הלקוח כיוון שאין צורך להביאם למפעל ולבצע ניקיון מסיבי. ו

ילונות העשויים מבד לא יכולים לעבור ניקוי יסודי בבית הלקוח ויש צורך להביאם אל המפעל בו הם נוצרו על מנת לבצע ניקיון עמוק ויעיל. ניקוי וילונות מסיבי דורש הסרה והורדה של הוילונות ממקומם והבאתם אל המפעל, שם הם יעבור ניקוי מקצועי ותהליך ייבוש יסודי ולבסוף יוחזרו אל הלקוח.

תהליך ניקוי וילונות צריך להתבצע על ידי אנשים מקצועיים בעלי ניסיון בתחום. תהליך ניקוי שטיחים לעומת זאת הוא מעט שונה כיוון שבמידה ומדובר בשטיח פרסי למשל (שטיח מאוד יוקרתי ואיכותי), התהליך מתחיל בשאיבה אבק קפדנית מהשטיח, לאחר מכן השטיח עובר שטיפה, כשלבסוף השטיח עובר תהליך ייבוש שנמשך זמן רב. כמו לאחר ניקוי וילונות, את השטיחים שעברו ניקוי, מתחייב הקבלן להביא אל בית או משרד הלקוח בזמן. גם ניקוי ספות הוא תהליך שונה מניקוי וילונות מכיוון שהבד של הוילונות עדין הרבה יותר בדרך כלל מריפוד של ספות.

אשר שטיחים מתמחה בשירותי ניקוי וילונות מכל הסוגים. בין אם הוילונות ממוקמים בבית או במשרד – חברת אשר שטיחים מעניקה שירותי איסוף והחזרה של הוילונות עד בית הלקוח!

למחירון המלא

לקבלת הצעת מחיר חייגו כבר עכשיו 1-800-200-290

שירותי ניקוי שטיחים 24 שעות ביממה

שירותי ניקוי 24/7

ביטוח מלא על ניקוי ותיקון שטיחים

ביטוח מלא

הובלה חינם עד בית הלקוח

הובלה חינם עד בית הלקוח

ניקוי שטיחים עם למעלה מ-70 שנות ניסיון

שנות ניסיון