ניקוי שטיח באופן טבעי

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

שיטות ניקיון שונות מאפשרות להסיר כתמים ולכלוך משטיחים. עם זאת, יש הבדלים משמעותיים יחסית בין השיטות וכדאי להכיר אותם. ככל שמכירים טוב יותר את ההבדלים בין שיטות ניקוי שטיחים, כך עולה הסיכוי לבחור בצורה נכונה את הטכניקה שמתאימה לסוג השטיח. בהמשך, כל שנותר הוא לתאם ניקוי שטיח במפעל אחת לכמה שנים ולשמור על המראה המקורי והמרשים שלו.

רוב אנשי המקצוע וגם האנשים הפרטיים שאוהבים שטיחים ממליצים על שיטות ניקיון שמבוססות על שימוש בחומרים טבעיים. כאן הדגש הוא על ניקוי שטיחים באופן טבעי, בגלל נקודת הנחה שלפיה זה יותר טוב עבור הבד וחומרי הגלם. כמובן שצריך לבחון כל מקרה לגופו ובמידת הצורך להתייעץ עם חברת ניקוי שטיחים, אך סביר להניח שהנושא של ניקוי שטיחים באופן טבעי זוכה להצלחה כי הוא מוכיח את עצמו.

איך מבצעים ניקוי שטיחים באופן טבעי?

יש כמה טכניקות שבהן ניתן להשתמש על מנת לנקות שטיחים באופן טבעי. השיטה הראשונה והפשוטה ביותר היא לשטוף את השטיח במים, בין אם בצורה ידנית או במכונת כביסה. למרות שהשימוש עצמו במכונת כביסה לא עולה בקנה אחד עם הרצון לשמור על טכניקה טבעית, החומרים עצמם הם אלו שעשויים לעשות את ההבדל: במקום ג’ל כביסה ומרכך כביסה, פשוט מכניסים לתוך המכונה מים בלבד או סבון שמבוסס על חומרים טבעיים.

השיטה השנייה לנקות שטיחים באופן טבעי דורשת מאמץ קצת גדול יותר כי היא מבוססת על ניקיון ידני. כאן יש צורך להכין תערובת ניקיון שמתאימה לסוגים שונים של שטיחים, כמו למשל זו שמכינים מסודה לשתייה ומים או במקרים מסוימים גם בתוספת של לימון סחוט. המטרה של התערובת היא להפוך את החומרים הפעילים לכאלה שיכולים להיות אפקטיביים על גבי השטיח ולהסיר ממנו גם כתמים עיקשים במיוחד.

ניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים

הבדלים בין ניקוי שטיחים בבית ובמפעל

אפשרות לא פחות טובה שמתאימה עבור מי שרוצה ליהנות מהיתרונות של ניקוי שטיחים באופן טבעי היא להעביר אותם למפעל. בעזרת ניקוי שטיח במפעל אפשר להשתמש באותן טכניקות אך בלי להתאמץ, ולקבל אחריות על התוצאה הסופית ועל הממצאים. במקרים כאלה, כל מה שצריך לעשות הוא לבדוק איזה מפעל מציע ניקוי שטיחים באופן טבעי וכיצד זה מתבצע.

ניקוי שטיחים חשוב גם בבית וגם במשרד ויש מקומות עבודה שבהם מדובר על חלק בלתי נפרד מהרושם הראשוני שאותו מקבלים האורחים, הספקים והלקוחות. כתוצאה מהאמור לעיל, מה שצריך לעשות הוא לא רק לנקות את השטיח אלא גם לוודא שמדובר בשיטה המתאימה ביותר. אם מתלבטים בין ניקוי שטיחים עצמאי לבין ניקוי שטיח במפעל, אפשר לערב את נציגי החברות השונות. לאחר מכן ניתן לקבל הצעת מחיר ולבדוק מה הניקיון כולל והאם יש אחריות על העלמת הכתמים והלכלוך.

ניקוי שטיחים עם חברת אשר שטיחים, התנאים הטובים ביותר במחירים מיוחדים – למידע נוסף