ניקוי שטיחים משתן של בעלי חיים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

שטיחים עלולים לצבור ריחות רעים בגלל סיבות שונות. עוד לפני שבודקים מה הסיבה לכך שיש ריח רע מהשטיח, צריך לזכור שמדובר על תופעה שמשותפת לכל סוגי השטיחים. בנוסף, מומלץ להביא בחשבון את ההבדלים בין התוצאות של ניקוי שטיחים מקצועי לעומת ניקוי שטיחים בצורה עצמאית ולא לוותר על ביקור אצל חברת ניקוי שטיחים אחת לתקופה מסוימת.

את רוב הריחות הרעים שנצברים בגלל בלאי טבעי של השטיח אפשר להסיר בעזרת חומרי ניקיון רגילים, או באמצעות תערובת טבעית של סודה לשתייה ומים. לעומת זאת, ניקוי שטיחים משתן היא כבר משימה מורכבת יותר. במקרים של ריח רע מהשטיח בגלל כתמי שתן, הדבר הנכון לעשות הוא לנצל את ההזדמנות על מנת לבצע ניקוי שטיחים מקצועי ולקבל אחריות על התוצאות.

מאיפה עלול להגיע ריח של שתן לשטיח?

ריח רע מהשטיח שנוצר בגלל שתן שכיח בבתים שבהם יש חיות מחמד. בין אם מדובר בכלב או בחתול, קיימים מקרים שבהם חיות המחמד מחליטות לעשות את הצרכים שלהם על השטיח. יתרה על כך, זו תופעה שכיחה אצל חיות מחמד צעירות ובעיקר אצל גורי כלבים וחתולים.

אם למשל הבעלים של הכלב לא מקפיד להוציא אותו לטיול לעיתים קרובות בתקופה שבה הוא עוד לא לומד לשלוט על הצרכים שלו, התוצאה תהיה ריח רע מהשטיח. מנגד, אצל בעלי חתולים הדגש הוא על הקצאת ארגז חול שבו החתולים יכולים לעשות את הצרכים שלהם בלי שיצטברו ריחות רעים על השטיחים.

ניקוי שטיחים משתן של בעלי חיים
ניקוי שטיחים

מלבד חיות מחמד, ריח של שתן עלול להגיע לשטיח גם בבתים שבהם חיים תינוקות ופעוטות. ההבדל הוא שאצל תינוקות נוצר הריח הרע מהשטיח רק כאשר החיתול מתמלא, בעוד אצל פעוטות בערך עד גיל 3 עלולות להיות תקלות. אם לדוגמא הילד לא מספיק להגיע לשירותים או לא מודיע על כך שיש לו פיפי, התוצאה היא לעיתים עשיית צרכים על השטיח בסלון.

הפתרון? ניקוי שטיחים במפעל

החדשות הטובות עבור הורים לילדים ואנשים שמגדלים חיות מחמד הוא שבכל רגע נתון אפשר לתאם ניקוי שטיחים במפעל. ניקוי שטיחים מקצועי מן הסוג הזה מתמודד בהצלחה עם כל סוגי הכתמים והריחות הרעים, הוא כולל שימוש בטכניקות מיוחדות של ניקוי שטיחים משתן והוא גם מתאים לכל סוגי השטיחים.

בסופו של דבר, ריח רע מהשטיח לא יכול לעבור בכוחות עצמו. הטעות הנפוצה היא להתעלם מהריח הרע או לנסות לאוורר את השטיח כדי שהוא ייעלם, אך בפועל זה לא קורה. אם רוצים למנוע פגיעה בלתי הפיכה בשטיח, צריך להקפיד לנקות אותו אחת לתקופה מסוימת. הניקיון מאפשר להחזיר את השטיח למצב מעולה בתוך זמן קצר והוא גם עולה בקנה אחד עם הצרכים של בעלי משפחות או אנשים שמגדלים חיות מחמד שונות.