ניקוי שטיחים למשרדים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

שטיח הוא לעיתים קרובות אחד האלמנטים הדקורטיביים שמגדירים בצורה הברורה ביותר את האופי של חלל הפנים. בעזרת השטיח ניתן לקבוע האם סגנון העיצוב יהיה מודרני, קלאסי או כפרי וגם לשלב בין סגנונות חדשים וישנים לפי צרכים של מעצבי פנים ולקוחות. יתרה על כך, במשרדים וחללי עבודה יש לשטיחים השפעה על הרושם הראשוני ואפילו על התפוקה של העובדים.

היתרונות של שטיחים מחייבים את השימוש בהם בכל סוגי המשרדים. הבעיה היחידה היא שככל שהשימוש בשטיחים מתגבר, כך גם מתחדד הצורך בשירות ניקיון מקצועי. עם זאת, לא כל חברה שמציעה ניקוי שטיחים גדולים או ניקוי שטיחים מקיר לקיר היא גם זו שתתאים עבור ניקוי שטיחים לעסקים.

מה המאפיינים של ניקוי שטיחים למשרדים?

עוד לפני שבוחנים את רמת הביצוע של ניקוי שטיחים מקצועי, צריך לזכור את ההבדלים בין שירות לבתים ולמשרדים. ראשית, בעת ניקוי שטיחים לעסקים אין מקום לעיכובים בלוח הזמנים. כל טעות עלולה לעלות ביוקר עבור בעלי משרדים כי היא מונעת מהם שעות של עבודה וקבלת קהל. אם למשל חברת ניקיון מקצועית מאחרת באיסוף או בהחזרה של השטיח, התוצאה בפועל היא נטרול כמעט מוחלטת של יכולת המשרד לפעול כרגיל.

ניקיון שטיח
ניקוי שטיחים מקצועי

שנית, ניקוי שטיחים מקצועי שמתבצע במשרד נדרש לעמוד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. למשרדים בתקופה הנוכחית אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, לכן מלכתחילה הם מוכנים להשקיע זמן וכסף בשירות של ניקוי שטיחים מקיר אל קיר או ניקוי שטיחים גדולים במיוחד.

בסופו של דבר, המטרה של ניקוי שטיחים לעסקים היא לחדש אותם ולכן החברה צריכה לדעת מה מצופה ממנה.

מבחינה טכנית, ניקוי שטיחים למשרדים צריך להתבצע בהתאם לסוג השטיח וחומרי הגלם שמהם הוא מיוצר. העיקרון הזה כמובן תקוף גם כאשר מנקים שטיחים ביתיים, אך יש לו חשיבות מיוחדת בעת ניקוי שטיחים מקיר לקיר וניקוי שטיחים גדולים. בשורה התחתונה, אלו השטיחים שנפוצים יותר במשרדים מאשר בבתים פרטיים וכדאי לקחת את זה בחשבון.

כמה עולה ניקוי שטיחים מקצועי?

היתרון של ניקוי שטיחים לעסקים הוא שמדובר על הוצאה מוכרת לכל דבר ועניין. בעזרת ניקוי שטיחים למשרדים ניתן לחדש את חלל הפנים, להביא לידי ביטוי אלמנטים דקורטיביים וליהנות גם מהיתרונות של רושם ראשוני חיובי. באותה הזדמנות, ניקוי שטיחים מקצועי עולה בקנה אחד עם הצרכים של בעלי עסקים ושל הלקוחות והוא משרת גם את האינטרסים של העובדים.

העלות של ניקוי שטיחים מקיר אל קיר נקבעת לפי גודל השטיח וסוג חומרי הגלם שמהם הוא מיוצר. אם רוצים לבצע ניקוי שכולל תיקון, צריך לחשב את ההוצאה בנפרד. בכל מקרה, ניתן לקבל הצעת מחיר מראש. בהצעת המחיר משתמשים כדי להשוות בין חברות ניקיון ועל מנת לוודא שהן מתאימות לעסקים.