ניקוי שטיחים לאחר הצפות

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

ניקוי שטיחים אחרי הצפה היא עבודה קשה אשר אמורה להתבצע ביסודיות רבה, השטיח שספג אליו מים רבים עלול להיהרס במידה והניקוי יהיה לא מקצועי.

שטיח שספג אליו מים רבים עלול להדיף ריח לא נעים ואף עלולות להתפתח עליו פטריות ועובש, על מנת שמקרים אלו לא יתרחשו יש לבצע ניקוי יסודי הכולל בתוכו חומרי ניקוי וחיטוי חזקים אשר אמורים לגרום לו להריח טוב ולהעלים כל התפתחות של פטריות או עובש על פני השטיח.

שירותי חירום 24/7

כונן תורן – 052-6316027

ניקוי שטיחים לאחר הצפות רק עם אשר שטיחים

חברת אשר ניקוי שטיחים היא החברה המקצועית והמנוסה ביותר שקיימת כיום בישראל בתחום של תיקון וניקוי שטיחים, ניקוי ספות, ניקוי וילונות וריפודים, החברה מתמחה בכל הקשור לשיקום שטיחים לאחר הצפות ושריפות ומבצעת זאת על ידי שימוש בחומרים ובציוד הטובים ביותר שקיימים כיום בשוק.

הצוות של אשר ניקוי שטיחים בנוי מבעלי מקצוע ותיקים שמתפעלים את הציוד לניקוי השטיחים בצורה נכונה ואחראית כך שלשטיח לא נשקפת סכנה מהחומרים החזקים שבהם אנו עושים שימוש.

ביטוח לאחר הצפה
ניקוי שטיחים מקצועי

מהן הסכנות שעלולות לקרות לשטיח אחרי הצפה בבית או במשרד?

ובכן במקרה והצפה מילאה את בתיכם והשטיח שקע אל מתחת למים הסכנות שעלולות לקרות לו הן: עובש, פטריות, סירחון חזק שנדף ממנו וסכנת פרימה של האריה שעלולה בסופו של דבר לגרום להתפרקות השטיח או לקריעה שלו.

ריח חזק הנודף מהשטיח שלכם לאחר הצפה בבית

רבים מכירים את הריח שנודף ממגבת רטובה שלא אווררה כראוי, אותו הריח בדיוק ואף חזק יותר ינדוף מהשטיח שלכם במידה והוא הוצף ולא קיבל טיפול ראוי של ניקוי, אוורור וייבוש. את הריח הזק מהשטיח אנו נחליף עבורכם בריח נעים של חומרי ניקוי.

פטריות ועובש

לחות בין סיבי השטיח עלולה לגרום להתפתחותן של פטריות ועובש, צב זה הוא מסוכן לבריאות של יושבי הבית מכיוון ואתם נושמים את חלקיקי עובש אלו שנכנסים לריאות  שלכם וגורמים לנזקים. באמצעות טיפול נכון וטוב אנו מחטאים את השטיח ובכך מונעים ומשמידים פטריות ועובש.

פרימה של האריגה והתפרקות השטיח

מים עלולים לגרום לפרימה של אריגת השטיח, מצב זה עלול להוביל להתפרקות השטיח, במפעל אצלנו אנו מחפשים אחרי נקודות החולשה שבשטיח, מהדקים את האריגה ובמקרה הצורך מבצעים שחזור מלא של החלקים הפרומים או הרופפים של האריגה, ביצוע הליך זה צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים בכדי להגיע למצב זהה לזה שהיה בעבר.

בחירה בחברה מקצועית שתבצע ניקוי שטיחים לאחר הצפה תבטיח לכם שטיח יבש ונקי
פנו עוד היום לאשר שטיחים ונחזור אליכם בהקדם