ניקוי שטיחים במפעל לקראת החגים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

השבועות שקודמים לחגים הם שבועות שמציינים תקופה מושלמת לביצוע ניקיונות, סדר וארגון בבית, ניקיון של חפצים שלא תמיד מקבלים את היחס הזה ביומיום. החג שמתקרב הוא מועד שקל לזכור מתי ביצענו לאחרונה ניקיון או שיפוץ באזור כזה או אחר בחלל הבית שלנו.

כשם שעושים ניקיון יסודי בחג הפסח, כך ניתן לדאוג לבצע שיפוץ או ניקוי עמוק יותר לאחד מהרהיטים בבית כמו, ניקוי שטיחים. ניקוי שטיחים היא פעולה שצריכה להתבצע אחת לכמה זמן ולכן כל חג שמתקרב הוא תזמון מעולה לביצוע הניקוי. ניקוי שטיח מאוורר את הסיבים של השטיח ומאריך את חייו ומחדש את כל מראה הכללי של החלל.

ניקוי שטיח במפעל

ניקוי שטיחים שמתבצע לפני החג יכול להתלוות גם לניקוי ספות מה שמעניק לחלל הסלון או החדרים מראה נקי, חדש ונעים במיוחד לקראת החג. בעיקר אם אתם מייעדים לארח אצלכם את המשפחה בחגים, חברים או קרובים אליכם. רצוי שהספות והשטיח יראו במיטבם וכנראה שתקבלו את מלוא המחמאות על החידוש של הסלון.

הניקוי צריך להיעשות על ידי חברה מקצועית ומהימנה במיוחד שתיקח את השטיח שלכם למפעל ותבצע בו חידוש וניקוי מהיסוד עם כל התכשירים המיוחדים המיועדים לכך. התוצאות יהיו מושלמות יותר מכל צורת ניקוי אחרת, ברגע שהניקוי יתבצע במקום שיכול לספק את כל התכשירים המתאימים.

ניקוי שטיחים מקצועי
ניקיון שטיח

טיפים לניקוי שטיחים

יש מספר תכשירים שנועדו עבור ניקיון של שטיח שאותם ניתן לבצע גם בבית ללא צורך לשלוח למפעל, תוכלו לקנות אותם בכל חנות לחומרי ניקוי וחשוב לקרוא את ההוראות ולנקות בהתאם. בכדי לשמור על ניקיון של שטיח ניתן לבצע מדי חודש ניקיון ביתי וכך להבטיח מראה נקי וחדש תמיד.

עם זאת בזמן שמעוניינים להשיג את הניקיון הכי יסודי שניתן, שיצליח להחזיק מעמד לאורך זמן, מומלץ לעשות את הניקיון היסודי מדי שנה, במפעל לניקוי שטיחים שמחזיק את כל האביזרים הכי מקצועיים.

שם יש את כל המכונות הכי מקצועיות שמשפריצות כמות נכונה של מים ומצליחות להוציא את כל הלכלוך ואת כל האבק שהצטבר בשנים האחרונות בתוך הסיבים של השטיח ולהחזיר לשטיח את הברק, הגוון הראשוני ואת המגע הנעים שהיה לו.

אורך חיים לשטיח שלכם

שטיח שאינו נקי יכול לגרור הרבה תחלואה בעיקר אצל תינוקות ואנשים שיש להם אלרגיה לקרדית האבק. שטיחים מכל הסוגים, כל שכן מסיבים ארוכים אוגרים בתוכם הרבה אבק וחיידקים שיכולים להתרבות בתוכם ולהזיק גם לשטיח וגם לאדם.

ניקוי ספות וגם ניקוי שטיחים יכול לספק לשטיח שלכם אורך חיים רב יותר. רצוי לנקות את השטיח אחת לשנה כדי לשמור על איכויותיו ולכן מומלץ להשקיע את הסכום הנדרש קצת לפני החגים על מנת לקבל את השטיח הנקי והנעים ושהתוצאה תהיה מרשימה ומושלמת לקראת האירוח שלכם בחג.

אז למה אתם מחכים? אשר שטיחים המומחים בתחום ניקוי שטיחים לקראת החגים!
התקשרו עוד היום 1-800-200-290