ניקוי ספות בבית הלקוח

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

ספה היא חלק חשוב ממערכת הישיבה הביתית. כתוצאה מכך, השימוש בספה הוא אינטנסיבי ויום יומי ולכן גם השחיקה שהיא חשופה אליו. המשמעות היא שצריך לנקות לעיתים קרובות את הספה ושכדאי להביא בחשבון את הרגישות והעדינות של הבד. כמו כן, קיימים מטבע הדברים הבדלים בין השיטות שבהן משתמשים על מנת לנקות ספות שונות. בנוסף, לא תמיד בעלי בתים פרטיים יודעים כיצד לנקות את הספה מבלי להסב לה נזק.

הבעיה העיקרית עם ניקוי ספות היא שקשה להוציא אותן מהבית. בניגוד לשטיחים או לכיסאות רגילים, רוב הספות לא נכנסות ברכב הפרטי ואי אפשר להעמיסן כדי להביא אותן לחברות ניקיון. הפתרון הוא להזמין שירות ספציפי של ניקוי ספות בבית הלקוח וכך ליהנות משורה ארוכה של יתרונות.

מה היתרונות של ניקוי ספות בבית הלקוח?

ניקוי ספות בבית הלקוח מותאם לצרכים של לקוחות פרטיים ומביא בחשבון את הנסיבות המיוחדות. קודם כל, חברת ניקיון מקצועית יכול להגיע עד לבית הלקוח בהתראה קצרה ולתאם עבורו את השירות בשעות שבהן הוא לא נמצא. כך חברת הניקיון פותרת את הבעיה של ביצוע העבודה תוך כדי שיש בבית ילדים, פעוטות והורים.

ניקוי ספות מקצועי
ניקוי ספות בד / עור

מעבר לכך, חברת ניקיון בוחרת בקפידה את החומרים שמתאימים לסוג הספה והבד. זו הסיבה בגללה יש הבדל מהותי בין ניקוי ספות עור לבין ניקוי ספות בד ובגללה כל פעולה מתבצעת בצורה שונה. בעוד אנשים פרטיים ובעלי בתים לא בהכרח מביאים בחשבון את ההבדלים האלה, אצל חברת ניקיון מקצועית מדובר על חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים.

מלבד האמור לעיל, חברת ניקיון מקצועית היא היחידה שמסוגלת להתמודד גם עם כל סוגי הספות וגם עם שאר מערכות הישיבה. זה אומר שניתן לרכז תחת קורת גג אחת שירותי ניקוי מערכות ישיבה ולנצל את ההזדמנות על מנת לבצע ניקוי ספות עור / בד. כך אנשים פרטיים חוסכים כסף ובצורה הזו הם נהנים מהיתרונות של מערכות ישיבה מבריקות בלי להתאמץ.

שלבים מומלצים בניקוי ספות

ניקוי ספות בבית הלקוח מתבצע לאחר תיאום של השירות מול חברת ניקיון מקצועית. את חברת הניקיון כדאי לבחור על בסיס המלצות, חוות דעת אובייקטיביות ומחיר הוגן. אם רוצים להשוות בין מחירים של חברות ניקיון שונות, יש להביא בחשבון את סוג הספה ואת הזמינות של אנשי המקצוע הרלוונטיים. בפועל, את ההשוואה אפשר לערוך באמצעות אתרי האינטרנט והרשתות החברתיות.

בשלב הבא מתחיל הניקיון עצמו ובמהלכו החברה בוחרת באיזה חומרים להשתמש על מנת להבריק את הבד או העור. זה גם השלב שבו נציגי חברת ניקיון משתמשים בחומרים מעולים, מסירים כתמים ומוציאים את חלקי הספה לאוורור. לבסוף, כל שנותר הוא להמתין עד שהספה תתייבש ולחזור לשגרה עם מערכות ישיבה נקיות גם בסלון.