כמה עולה ניקוי שטיחים מקצועי

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

לפני הכל חשוב שיהיה ברור שניקיון שטיח על יד חברה לניקוי שטיחים יחסוך לכם בעלויות רבות של חומרי ניקוי ובעיקר בזמן, וזמן זה כסף! כל ניקוי יסודי לשטיח ידרוש מן הסתם זמן, חומרי ניקוי ומקצועיות על מנת לא להרוס את השטיח. תחזוקה שוטפת של שטיח היא באחריותכם, אך ברגע שאתם רוצים לנקות את השטיח באופן יסודי, להחזיר לו את הברק, להעלים כתמים ולהחסיר את המרקם העניין לקדמותו – רק חברת שטיחים אמינה תוכל לספק להם את כל זה.

שטיח שתבחרו לנקות אותו באמצעות חברה שמתמקצעת בניקיון שטיחים, יגיע לצורך זה למפעל או שאנשי מקצוע מטעם החברה יגיעו לבית הלקוח וינקו את השטיח. כל מקרה יהיה לגופו ובהתחשב בבקשותיו של הלקוח. חשוב לזכור שאתם תחסכו הרבה כסף באם תחליטו לנקות אותו במקום לרכוש שטיח חדש. אז השאלה המתבקשת וודאי תהיה- כמה עולה ניקוי שטיחים מקצועי?

עלויות של ניקיון של שטיח

עלויות של ניקוי שטיחים ישתנו וזאת בהתאם לאזור, למיקום ולסוג השטיח. שטיח שינוקה במפעל עצמו יעלה הרבה יותר זול אם תבקשו להזמין את החברה לניקוי שטיחים אליכם למשרד או לבית. בנוסף, יש הבדל גדול בין ניקוי של מרבדים סינתטיים לבין מרבדים מבד, צמר או שטיחים פרסיים וכו’. כל סוג של שטיח יותאמו לו המכונות וחומרי הניקוי וכל השיטות המיוחסות לו, לכן כך גם העלויות ישתנו משטיח לשטיח. כמו כן, מחיר ניקוי שטיחים יימדד לפי מטר מרובע, לכן גם הגודל קובע.

למחירון המלא

ניקוי שטיח עם חומץ
אשר ניקוי שטיחים

טיפים לשמירה על ניקיון שטיח

הסירו נעליים לפני הליכה על השטיח, הרבה לכלוך מגיע מהנעליים. העבירו מזון ושתייה על גבי מגשים כדי למנוע כתמים. כל ניקוי שטיחים רצוי שיעשה על ידי שואב אבק בעל מיכל שאיבה וצנרת נוחה במיוחד. לצורך שטיחים מסוימים חשוב שהיכולת יניקה תהיה מאוד גבוהה. כתמים שחשוב להסיר באופן ישיר יש להסירם מיד ולא לתת להם להיספג בשטיח. יש גם שטיחים מסויימים שניתן לכבס אותם, זאת במידה והם קטנים דיו, חשוב לשים לב לכיבוס בטמפרטורה מתאימה.

על מנת לסבר את האוזן במחירים ממוצעים בשוק נפרט כי- עלות ממוצעת לשטיח שהוא מקיר לקיר יעלה בממוצע בין 15-25 ש”ח למ”ר, ניקיון שטיח נייד יעלה לפי סוג השטיח בממוצע בין 45-90 ₪ למ”ר.