חומרי ניקוי טבעיים לניקוי שטיחים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

השטיח מהווה תוספת עיצובית ושימושית נפוצה בבתים רבים ולצד תרומתו לאסתטיקה ולמראה חלל הסלון והבית בכלל, הרי שהוא דורש תחזוקה שוטפת נאותה לשם שמירה על ניקיונו ומראהו לאורך זמן. לכלוך וכתמים המופיעים ומצטברים בשטיח הינם מנת חלקם של כל מי שמחזיק בשטיח וישנן שיטת פשוטות, טבעיות ויעילות אשר יכולות לסייע לשמור על ניקיונו.

ניקוי שטיחים בעזרת חומרי ניקוי טבעיים וביתיים

שימוש בחומרי ניקוי ביתיים עלול להסב נזק לשטיח, שכן אלה מכילים רעלנים (דטרגנטים) אשר מהווים סכנה בריאותית, סביבתית וכזו היכולה לגרום לנזק לשטיח עצמו. חשוב לדעת כי ישנן מגוון רחב של חומרי ניקוי טבעיים אשר יכולים לגבור על הלכלוך והכתמים כגון: סודה לשתייה, מלח לימון, קמח תירס, חומץ לבן, לימון ועוד.

כתמי שתייה קלה או כתמי יין וקפה, ניתן להסיר באמצעות ערבוב פשוט של מים וחומץ. את תערובת הנוזלים ניתן להעביר לבקבוק ספריי ולרסס על אזור הכתם, יש להמתין כמה דקות ולנגב במטלית לחה.

כתמי שומן הינם עיקשים יותר, אך ניתן לפזר מעט קורנפלור או קמח תירס אשר יספגו את השומנים במידה והכתם הינו טרי יחסית. כתמים קשים במיוחד ניתן להסיר באמצעות יצירת תערובת של כרבע כוס מלח, חומץ ובוראקס שהינו חומר ניקוי יעיל וניתן לרכושו בחנויות יצירה או מיבואני חומרי ניקוי.

מענה לכתמים קשים ועיקשים

חיות המחמד מספקות אף הן תרומה משמעותית ללכלוך על גבי השטיח. כתמי שתן של בעלי חיים מחייבים טיפול מהיר באמצעות ניגוב בעזרת מטלית ספוגה בחומת לבן. החומץ מחטא את האזור ולאחר מכן יש להשפריץ קצף גילוח על הכתם, הקצף מנקע, מחטא ומונע ריחות בלתי נעימים. על מנת ליהנות מניקוי שטיחים ביתי ויעיל ניתן לבצע ניקוי שטיחים בחומץ/סודה לשתייה/סבון וכן מומלץ מפעם לפעם לפנות לקבלת שירות מקצועי של חברת ניקוי שטיחים המתמחה במגוון שיטות ניקוי ספות ומערכות ישיבה ובכל סוגי השטיחים.

חברת אשר שטיחים פועלת למעלה מ-60 שנה בתחום ניקוי ותיקון שטיחים, ריפודים וספות. בעזרת הניסיון והידע המקצועי שצברנו לאורך שנים, אנו מספקים מענה יעיל ומהיר של ניקוי כל סוג האריגים והבדים הקיימים בשוק.

ניקוי שטיחים מקצועי, יעיל ואיכותי – אנו כאן לשירותכם

כל שטיח מחייב נקיטת פעולת תחזוקה וניקוי שונה וייחודית ולכן מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מחברת שהו תחום התמחותה. אנו בחברת אשר שטיחים מקפידים על ניקוי מקצועי ואיכותי בעזרת שיטות, עזרים, טכניקות וחומרים חדשניים המספקים תוצאות ניקוי מושלמות. אנו מתמחים בניקוי שטיחים מכל הסוגים בהם שטיחי שאגי, שטיחים מקיר לקיר, שטיחים פרסיים, שטיחים אפגניים ועוד. צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה.

ניקוי שטיחים מקצועי